Як вибрати між золотом і сріблом?

Ви хочете запропонувати коштовність жінці , але не знаєте, який метал вибрати? Прикраси з чистих перлів тут , щоб допомогти. Вибирати між золотом і сріблом можна за кількома критеріями. По-перше, визначте свій бюджет. Золото, як правило, дорожче за срібло. Звичайно, ви також можете черпати натхнення у звичках і смаках одержувача коштовності. Тепер подивимося, як зробити свій вибір.

 

Які метали підійдуть для подарунка?

Існує кілька видів золота:

  • жовте золото,
  • Біле золото
  • і рожеве золото.

З іншого боку, срібло має лише сірий колір, який ми знаємо. Жовте золото, символ розкоші, дуже популярно для особливих випадків. Це ідеально підійде на вечір або на весілля, наприклад. Причому для виготовлення обручок найчастіше вибирають жовте золото.

З іншого боку, срібло та біле золото доповнюють повсякденне вбрання стриманістю.

Рожеве золото, тим часом, підкреслює жіночність і кокетство. Він також маловідомий і стане ідеальним подарунком для тих, хто любить фантазію та унікальність.

 

Як вибрати золото і срібло для жіночої прикраси?

По-перше, для жіночого подарунка ви можете почати з огляду гардеробу одержувачки. Якщо вона цінує вишукані та елегантні вбрання, золото — ідеальний метал. Якщо вона більше любить просту красу і природність, найкраще підійде срібло.

Щоб вибрати між золотом і сріблом, тон шкіри є хорошим показником. :

  • Для представниць прекрасної статі кращими будуть біле золото і срібло.
  • Для більш смаглявої шкіри саме жовте золото підкреслить наряд.

Якщо ви вагаєтесь, подивіться на внутрішню сторону його зап’ястя. Якщо вени мають зелений колір, колір обличчя теплий. Тоді жовте золото буде ідеальним. Якщо вени більше сині або фіолетові, колір обличчя холодний. Тоді найбільше даруватиметься срібло або біле золото. Не зволікайте, знайдіть наші браслети , які вас порадують.

Колір жіночого волосся також корисний при покупці  золотих або срібних сережок. Холодний колір білого золота і срібла добре підходить жінкам зі світлим, білим або каштановим волоссям. Для рудого волосся ми рекомендуємо натомість рожеве або жовте золото. Це ідеально підійде тим, у кого темне волосся.

 

Якщо, незважаючи на всі наші поради, ви не можете вибрати між золотом і сріблом, ми будемо раді вітати вас у нашому інтернет-магазині срібних прикрас , щоб допомогти вам.