Єдинорожок

Немає у наявності
SKU
329
450,00 ₴
Атрибут: 329
Категорії: Наш асортимент , Дитячі моделі ,

Срібна підвіска у формі єдинорожку – це яскрава, помітна та оригінальна прикраса для Вашої дитини. Ювелірний виріб виконаний зі срібла 925-ї проби з вставкою цирконію. Ювелірна композиція вдало передає образ казкового єдинорога. Дуже стильно виглядає дана прикраса в комплекті з подібними за тематикою сережками (https://magento-744144-2500829.cloudwaysapps.com/edinorozhki.html)

Деталі
Товар закінчується Ні
Вік 5+
Комплект Подарункове оформлення, Ланцюжок
Вага 2,01 г
Вставка Цирконій
Проба 925
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Єдинорожок
Ваш рейтинг

Доставка – доставка по всьому світу в Mimi-silver завжди БЕЗКОШТОВНА для замовлень на суму від 1500 гривень. Крім того, ми пропонуємо різноманітні варіанти доставки

ПОВЕРНЕННЯ - Ваша покупка захищена в Mimi-silver. Ми підтримуємо 180-денний термін повернення кожного товару. Якщо ви не повністю задоволені своєю покупкою, ми повністю повернемо вам кошти.

НАША ОБІЦЯНКА - Ми хочемо, щоб ви були ЗАДОВОЛЕНІ своєю покупкою і Mimi-silver! Ми завжди докладатимемо зусиль, щоб ваш досвід роботи з нами був ідеальним

ВІДГУКИ Наші клієнти люблять нас! Ми теж любимо їх! Ми порадували тисячі клієнтів по всій країні нашою дивовижною лінійкою дитячих прикрас.

Close