Оплата

При оформленні замовлення необхідно обрати спосіб Оплати.

Компанія MiMi Silver пропонує 2 методи оплати придбаного товару:

  • післяплатою, при отриманні у відділенні “Нової пошти”*;
  • онлайн, за допомогою оплати на розрахунковий рахунок.

*Уточнюємо: якщо Вам зручно отримати товар післяплатою, потрібно оплатити комісію у розмірі 20 грн, за грошовий переказ і додати до загальної суми замовлення 2%. Це відбувається згідно з вимогами транспортної компанії “Нова пошта”.

Доставка

Інтернет-магазин MiMi Silver здійснює доставку срібних виробів по всій Україні. Отримати замовлення Ви можете у будь-якому відділенні транспортної компанії “Нова пошта”, розташованому у безпосередній близькості до Вашого будинку. Також можна замовити адресну доставку, і тоді товар буде привезений кур’єром у встановлене Вами місце. Даний вид доставки оплачується згідно тарифам Нової Пошти.

Вартість доставки від 46 грн. Але якщо Ви побажали сплатити замовлення за допомогою післяплати,тоді потрібно заплатити комісію у розмірі 20 грн, яка стягується за грошовий переказ, а також 2% від загальної суми замовлення.

Середній час доставки посилки по Україні – 1-3 дні. Детальнішу інформацію Ви зможете уточнити у нашого менеджера, або самостійно розрахувати на сайті “Нової пошти” у відповідному розділі, вказавши населений пункт прибуття товару.

Повернення

 1. Порядок повернення товару належної якості

1.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур’єра, або в пункті видачі.

1.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливе в разі, якщо прикраси не носилися. Крім того, повинні бути збережені оригінальна упаковка і бірка з пломбою.

1.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

1.4. При відмові Покупцем від товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму: за фактом повернення товару, за вирахуванням компенсації витрат магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.